Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції у =

2,5х – 10.​

Ответы на вопрос

Отвечает Климкина Виолетта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у = 2,5х – 10 - це лінійна функція , графіком якої є пряма .

Вісь  Ох :    у = 0 ;    2,5х – 10 = 0 ;   2,5х = 10 ; х = 10 : 2,5 ;  х = 4 ;

        ( 4 ; 0 ) - точка перетину прямої з віссю Ох .

Вісь  Оу :    х = 0 ;  у = 2,5 * 0 - 10 = - 10 ;      ( 0 ; - 10 ) -  точка перетину         прямої з віссю Оу .