3. Для подарунків купили 200 цукерок, а пряників на 60 менше. Яку най- більшу кількість однакових

подарунків можна скласти, щоб використати Всі цукерки й пряники?​

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

200 - 60 =140 пряників

Розкладемо  на прості множники 140 і 200

140 = 2*2* 5 *7

200 = 2* 2 *2* 5* 5

НСД (140; 200) = 2* 2* 5 = 20

Подарків маємо найбільшу кількість 20

У кожному подарунку по

200 : 20= 10 цукерок

140  : 20 = 7 пряників

Отвечает Кнутов Мартин.

Ответ:

200-60=140(п.)

розкладаєм числа на множники:

140=7*5*2*2

200=5*5*2*2

знаходимо найбільший спільний дільник

7*5=35 (п)

Відповідь:35 подарунків

Пошаговое объяснение: