Автомобіль, що рухається зі швидкістю 67,5 км/год долає деяку відстань за 11 год. за скільки годин

він подолає цю відстань. якщо збільшить швидкість на 15 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Филонова Мария.

Відповідь:

9 годин.

Покрокове пояснення:

1 варіант. ) 67,5 * 11 = 742,5 км, - відстань яку подолав автомобіль.

67,5 + 15 = 82,5 км./год. - збільшена швидкість.

742,5 / 82,5 = 9 годин.

2 варіант. ) ( 67,5 + 15 ) / 67,5 = 82,5 / 67,5 = ( 82,5 / 7,5 ) / ( 67,5 / 7,5 ) = 11 / 9 - співвідношеня двох швидкостей автомобілю.

Якщо автомобіль проїхав на меньшій швидкості відстінь за 11 годин, то на більшій швидкості він подолає її за 11 * 9 / 11 = 9 годин.