З одного подвір'я у протилежних напрямках одночасно виЇхали два вершники. Швидкість першого

вершника 12км за год, а другого 10км за год. На якій відстані один від одного вершники будуть через 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12 * 5 = 60 км проїде перший вершник за 5 годин

10 * 5 = 50 км проїде другий вершник за 5 годин

60 + 50 = 110 км на такій відстані один від одного вершники будуть через 5 годин