З одного подвір'я у протилежних напрямках одночасно виЇхали два вершники. Швидкість першого

вершника 13 км за год, а другого 14 км за год. Через скільки годин відстань між ними становитиме 81 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Диана.

Ответ:3 год


Пошаговое объяснение:

14+13=27(км/год) - швидкість віддалення

81:27=3(год) - за стільки часу відстань між ними буде 81 км