запишіть трицефрове число що закінчується цифрою 7 якщо відомо що цифра десятків цього числа на дві

одиниці більше від цифри одиниць а цифра сотень на п'ять одиниць менше ніж цифра десятків​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

Верный ответ:497

Пошаговое объяснение:

7 в конце.

2+7=9-число десятков

9-5=4-число сотен

Отвечает Щигорев Владимир.

Ответ:

497

Решение:

единицы = 7

десятки = 7+2=9

сотни = 9-5=4