Під час перевірки вологість зерна =16%. 2центнера зерна просушили, після чого воно втратило 20 кг.

Визначити вологість зерна після просушування Пожалуйста очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Аблеева Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2ц= 200 кг

200 * 16% :100%= 32  кг вміст вологи до просушування

32 - 20 = 12 кг вміст вологи після просушування

тоді маса зерна  стала  200-20 = 180 кг

 при цьому вологість зерна після просушування складає:

(12: 180) * 100 = 6,67%