Який найбільший спільний дільник чисел 36, 48 і 72 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Куницкая Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 36 ; 48 ; 72

36 = 2 *2* 3 * 3  

48 = 2* 2 *2*2 *3

72 = 2* 2* 2* 3* 3

Однакові прості множники в трьох числах -  2 , 2 ,  3

НСД (36 ;48; 72) = 2 *2 * 3 = 12