Моток шпагату завдовжки 15 м розрізали на 30 рівних частин. Знайди довжину однієї частини.


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 м = 100 см

15 м = 15 * 100 = 1500 см

1500 : 30 = 50 (см) или 0,5 (м) - длина 1 части

Ответ: 50 см или 0,5 м