Підкидають два гральні кубики. Визначити ймовірність того, що добуток очок ділиться на 7 без

залишку.

Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.

Ответ:   0 .

Пошаговое объяснение:

Ніякий добуток очок на двох гранях двох кубиків не ділиться на 7 без залишку , тому  Р = m/n = 0/ 36 = 0 . Ймовірність неможливої події

дорівнює 0 .