розвагах? у козацьких розвагах взяло участь 7 команд із Запоріжжя і 5 команд з Черкас, з однаковою

кількістю учасників у кожній. Відомо, що із Запо ріжжя на 30 учасників більше. Скільки учасників з кожного міста брало участь у козацьких розвагах??​

Ответы на вопрос

Отвечает Курбанов Мурад.

Ответ:

1) 7×5=35(уч)

2)35-30=5(уч)

в-дь: з кожного міста участь брали 5 учасників