Пожалуйста РЕШИТЕ!!!! Під час спортивного параду його учасники вишикувались у 24 шеренги з

однаковою кількістю людей у кожній, а потім вишикуватись у 36 шеренг з однаковою кількістю людей у кожній. Скільки було учасників параду, якщо відомо, що їх було більше за 120 і менше віц 160?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Анастасия.

Ответ:

144

Пошаговое объяснение:

Кількість учасників кратна і числу 24, і числу 36

Знайдемо найменше спільне кратне чисел.

24 =2 · 2·2·3;  36=2·2·3·3

НСК (24; 36) = 2·2·2·3·3=72, але 72 менше за 120.

Наступне кратне:

72·2=144 задовольняє умову задачі. Отже, було 144 учасника параду.