340. Робітники ремонтують дорогу завдовжки 60 км. Першого дня вони відремонтували четверту час-

тину дороги, а другого дня — п'яту частину. Скіль- ки кілометрів дороги відремонтували за два дні? -

Ответы на вопрос

Отвечает Решанов Никита.

Відповідь:

27 км

Покрокове пояснення:

1) 60*1/4=15(км) - першого дня вони відремонтували

2) 60*1/5=12(км) - другого дня

3) 15+12= 27(км) - дороги відремонтували за два дні