Відстань між містами на карті 5.6см. Знайди ввдстань між цими містами на місцевості, якщо масштаб

1:1000000? СРОЧНО ПРОШУ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Вартанян Арсен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х = расстояние на местности

5,6/х = 1/1000000

х = 5,6 * 1000000 / 1

х = 5600000/1

х = 5600000

5 600 000 см = 56 км

Ответ: 56 км