Купили зефір печиво і шоколад загальна маса 850г.Маса печива і зифіру560г,маса печива й шоколаду

290г.яка маса кожного продукту?

Ответы на вопрос

Отвечает Плешаков Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

850-560=290г(шоколад)

290-290=0г(печив)

560-0=560г(зефiр)

Отвечает Иванов Иван.

850-560=290г шоколад.

290-290=0г печива

850-560=290г зефіру

Ось, надіюсь помогла