З двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти, які зустрілися через 4 год.

Знайди відстань між містами, якщо швидкість одного велосипедиста 12 км/год, а іншого _ 14 км/год. пожалуйсто как можно бистрей задача 5 класса​

Ответы на вопрос

Отвечает Камышников Данила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12 + 14 = 26 (км/ч) - скорость сближения

2) 26 * 4 = 104 = (км) - расстояние между городами

Ответ: 104 км

Отвечает Портной Богдан.

Ответ:

104км

Пошаговое объяснение:

1. Велосипедист 12 км/год

12 км/год. Множимо на на 4 год=48-шлях який подолав 1 велосипедист.

2. Велосипедист 14 км/год множимо на 4 год=56-шлях який подолав 2 велосипедист.

1вел-48

2вел-56

48+56=104