3. Було зібрано врожай на 28 га поля, що становило 7/12полощі. Яка плюша всього поля​


Ответы на вопрос

Отвечает Калганова Рита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28/7=4(г)-одна дванадцята поля

4*12=48(г)-вся площа