При якому значенні а рівність 24/80=а/10 є правильною?​


Ответы на вопрос

Отвечает Демидович Ирина.

Ответ:

а=3

Пошаговое объяснение:

24/80=а/10

множимо навхрест

24*10=80*а

240=80а

а=3