На одній шальці терезів стоять дві гирі масою 4 кг і кг, а на іншій - банка з варенням і дві гирі

по 1 кг. Варення в 4 рази важче, ніж банка, у якій воно міститься. Терези врівноважені. кільки клограмів варення в банці?

Ответы на вопрос

Отвечает Неизвестных Александр.

нехай банка важить х кг , тоді варення = 4*х кг

4=2+x+4x

5х=2

х=0,4 - вага банки

0,4*4=1,6 - вага варення

відповідь в банці 1,6 кг варення