Попередньо перетворивши на десяткові дроби, порівняйте числа 8/15 і 9/16​


Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Кирилл.

Ответ:

\frac{8}{15} < \frac{9}{16}

Пошаговое объяснение:

\frac{8}{15} = 0,53(3)\\\frac{9}{16} = 0,5625\\\\\frac{8}{15} < \frac{9}{16}