Розв`яжи рівняння, попередньо перетворивши десятковий дріб у звичайний, або мішані числа у

десяткові. Дроби: (х+7,2)- 4-цілих 1/2=6цілих 9/20.

Ответы на вопрос

Отвечает Вейбер Анжелика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+7,2)- 4-цілих 1/2=6цілих 9/20.

х+7.2-4.5=64.5

х=64.5+4.5-7.2

х=61.8