срочнооо пожалуйста срооочноооо Основа рівнобедреного трикутника дорівнює стороні квадрата . Знайти

периметр квадрата , якщо периметр трикутника дорівнює 68 см , а бічна сторона 26 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Барса Мурат.

Ответ:

64 см

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти периметр квадрату, треба знайти основу рівнобедреного трикутника. У рівнобедреного трикутника сторони (дві бічні) однакові (тобто по 26 см за умовою). Периметр дорівню сумі сторін, 26+26+основа=68, маємо:

1) 68 - 26 - 26 = 16 (см) основа трикутника/сторона квадрату

Периметр квадрату дорівнює сумі всіх (чотирьох) сторін, а у квадрата вони рівні, маємо:

16+16+16+16 = 64 (см)

Відповідь: 64 см периметр квадрату