Відстань між двома пристанями дорівнює 72 км. Катер пройшов шлях між пристанями за течією річки за

3 год, а проти течії — за 4 год. Знайдіть швидкість течії річки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Юлия.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

72/3=24 км/ч - скорость катера по течению.

72/4=18 км/ч - скорость катера против течения.

(24-18)/2=6/2=3 км/ч - скорость течения реки.