Одна сторона прямокутника дорівнює 5 дм, а інша на дм більша від неї. Обчислити площу і периметр

прямокутника. Помогите срочно пж

Ответы на вопрос

Отвечает Евстегнеев Дмитрий.

5 дм + 1 дм = 6 дм — довжина іншої сторони;

Формула площі прямокутника — S = ab

S = 5 · 6 = 30 дм²

Формула периметра прямокутника — P = 2(a + b)

P = 2(5 + 6) = 2 · 11 = 22 дм

Відповідь: S = 30 дм², P = 22 дм.