За перший день учениця прочитала 10 % книжки, за другий — 90 % прочитаного за перший, а протягом

наступних 5 днів — решту 162 сторінки. Скільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбатова Алина.

Ответ:

200 сторінок

Пошаговое объяснение:

Нехай сторінок у книжці х

тоді першого дня прочитано 0,1х

другого дня 0,1х*0,9=0,09х

залишилося прочитати у відсотках: 100-10-9=0,81

отже

х-100%

162-81%

х=162*100\81=200