за перший день учениця прочитала 10% книжки, за другий 90% прочитаного за перший день, а протягом 5

днів- решту 162 сторінки. скільки сторінок у книжці

Ответы на вопрос

Отвечает Ханская Сымбат.

I - 10% всієї книжки

II - 90% від I

5 д. - 162 с.

Всього сторінок - ?

1) Нехай всього сторінок у книжці х, тоді

х - 100%

? - 10%

10*х/100 = 0,1 х (с.) - прочитала першого дня

2) 0,1Х - 100%

? - 90%

0,1Х*90/100 = 0,09х (с.) - прочитано другого дня

3) 0,1х+0,09х+162 = х

0,19+162=х

162=0,81х

х=200 (с.) - всього у книжці.

Відповідь: всього у книжці 200 сторінок.