Коли турист пройшов 1 км та половину решти, то з'ясувалося, що до кінця ще 1 3 всього шляху та ще 1

км. Знайдіть довжину всього шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Диняк Катя.

Ответ: довжина шляху 5км

Пошаговое объяснение:

1÷1/3=1×3/1=3км

3+1+1=5км всего