Турист пройшов 15% всього шляху, а потім 1/5 від , того що залишилося. В результаті він пройшов на

18 км менше від половини половини шляху. Визначте довжину всього шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Плешакова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15%=0,15 шляху

1- 0,15 = 0,85 залишилось  

0,85 *1/5= 85/100 * 1/5= 17/100= 0,17 частина шляху складає 1/5

0,15 + 0,17= 0,32 частина шляху, що на 0,18 частини меньша половини шляху - 0,5.

Складемо пропорцію:

0,18  -   18 км

    1  -  х км

х=18  : 0,18 =18 : 18/100=18* 100/18= 100 км довжина всього шляху