Дві ткалі можуть виконати замовлення за 2 дні. Перша ткаля може виконати цю роботу за 3 дні. За

скільки днів виконає замовлення друга ткаля, якщо працюватиме сама? Если что тип задачи на спвльну роботу​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3x=2×(x+y)

3x=2x+2y

x=2y

x=2×3=6 дней

Ответ: за 6 дней