Поїзд шлях від однієї станції до іншої пройшов за 3,5 год зі швидкістю 70 км/год. З якою

швидкістю повинен був йти поїзд, щоб пройти цей шлях за 4,9год? (1,5 бала)

Ответы на вопрос

Отвечает Марчукевич Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70×3,5=245 км за 3,5 г

245÷4,9=50км/год

Или

70 3,5

Х - 4,9

Х=70×3,5÷4,9=50км/год швидк поезда чтобы пройти 245км за 4,9 год