4. Розв'яжи задачу та склади до неї дві обернені. Розв'яжи задачі. Перше число дорівнює 120, а

друге - 370. Знайди їх суму. 1 - 120 II - 370 ? Відповідь: Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

1 задача

1 - 120

2 - 370

Сума чисел - ?

120+370=490

Відповідь: 490

2 задача

Перше число дорівнює 370, а друге 120. Знайти їх різницю

1 - 370

2- 120

370-120=250

Відповідь: 250

3 задача

Сума чисел дорівнює 490, а одне з чисел 120. Знайти друге число

Сума чисел - 490

1 число - 120

2 число - ?

490-120=370

Відповідь:370