одна одна сторона прямокутника вдвічі більша від другої а його периметр 12 см знайти меншу сторону

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Арина.

Ответ:

a = 2b

2(a + b) = 12 \\ 2(2b + b) = 12 \\ 3b = 6 \\ b = 2

Меньшая сторона 2 см

Отвечает Несипбай Назым.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = 2х см

Р = 12 см

2 * (х + 2х) = 12

2 * 3х = 12

6х = 12

х = 12 : 6

х = 2

1 сторона = (х) = 2 см

2 сторона = (2х) = 2 * 2 = 4 см

Р = 2 * (2 + 4) = 2 * 6 = 12 см