2. Відстань між двома містами 92,8 км. з цих міст одночасно назустріч один одному вирушили два

велосипедисти, які зустрілися через 3,2 ГОД. Визнач швидкість першого велосипедиста, Якщо швидкість другого 14 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Варкулевич Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14×3,2=44,8км проехал 2 велосипедист

92,8-44,8=48км проехал 1 велосипедист

48÷3,2=15км/год швидк 1 велосипедиста