відстань між двома містами 105 км одночасно з цих міст назустріч один одному виїхали два

велосипедисти і зустрілися через три з половиною години знайдіть швидкість кожного велосипедиста якщо швидкість першого була на 2 км/год більша ніж швидкість другого​

Ответы на вопрос

Отвечает Багаев Егор.

Відповідь:16 км/год і 14км/год

Покрокове пояснення:

Х швидкість другого велосипедиста

Х+2 швидкість першого велосипедиста

(х+х+2)=2х+2 швидкість зближення

S=V*t

3,5*(2x+2)=105

7x+7=105

7x=105-7

7x=98:7

x=14 швидкість другого велосипедиста

х+2=16 швидкість першого велосипедиста