У 80 кг картоплі міститься 14 кг крохмалю. Скільки картоплі треба взяти, щоб одержати 35 кг

крохмалю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Терентьева Даша.

Ответ:

шешуи:35-14=21,80×21=1680