Довжина побудованої дороги становить 92 км. За перший місяць побудували 6/23 дороги , за другий

місяць 9/23. Скільки кілометрів дороги було побудовано за два місяці ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дима Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 92 * 6/23 = 552/23 = 24 (км) - построили за 1 месяц

2) 92 * 9/23 = 828/23 = 36 (км) - построили за 2 месяц

3) 24 + 36 = 60 (км) - построили за два месяца