Дорогу з Горіхівки в Гайове побудували за три місяці. За перший місяць побудували частину дороги

завдовжки 21 км, за другий-на 8 км менший. Разом за ці два місяці побудували на 3 км більше, ніж за перший. Яка відстань між Горіхівкою та Гайовим?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Максим.

Ответ:1)21-8= 13 (км) — дороги побудували за другий день.

2) 21 + 13 = 34 (км) —дороги побудували за перші два дні.

3) 34 - 13 = 21 (km) — дороги побудували за третій день.

4) 21 + 13 + 21 = 55 (км) —дороги побудували затри дні.

Відповідь. Відстань між Горіхівкою та Гайовим дорівнює 55 км

Пошаговое объяснение: