Дорого з міста А в місто Б побудували за три місяці. За перший місяць побудували частину дороги

завдовжки 21 км, за другий- на 8 км меншу, ніж ніж за перший. Разом за ці два місяці побудували на 13 км більше, ніж за третій. Яка відстань між цими містами. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайков Григорий.

Ответ:1)21-8=13(км)дороги за другий місяць

2)21+13=34(км)дороги з перший і другий місяці

3)34-13=21(км)дороги за третій місяць

4)21+21+13=55(км) або 4)34+21=55(км) вибирай сама що більше подобається

Відповідь:55 км відстань між містами