Довжина побудованої дороги становить 92 км. За перший місяць побудували 5/23 дороги, а за другий

місяць 11/23 . Скільки кілометрів дороги було побудовано за два місяці? срочно пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Маман Ахмет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 92 * 5/23 = 460/23 = 20 (км) - за первый месяц

2) 92 * 11/23 = 1012/23 = 44 (км) - за второй месяц

3) 20 + 44 = 66 (км) - за 2 месяца