C) Oblicz pole kwadratu, którego obwód wynosi 6 dm.


Ответы на вопрос

Отвечает Шерстюк Миша.

Відповідь:

2.25dm²

Покрокове пояснення:

strona  a bendze 6/4=3/2  S=(3/2)²=9/4. albo2.25(dm²)