На складі було 45 банок з фарбою. Протягом дня комірник кілька разів приймав і видавав банки з

фарбою та робив такі записи: 12 банок; -18 банок; 7 банок; -8 банок; -11 банок. Скільки банок з фарбою стало на складі в кінці дня? Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Ирина.
45+12-18+7-8-11=27 або додати всі, що приймав 45+12+7=64 і всі, що видав 18+8+11=37 Потім знайти різницю 64-37=27