Малярі пофарбували 16 яхт, причому борти яхт вони фарбували протягом 4 годин білою фарбою, а днища

— протягом 2 годин червоною фарбою. На скільки більше яхт за годину встигали пофарбувати малярі червоною фарбою, ніж білою?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

Ответ:

16 : 2 – 16 : 4 = 8 – 4 = 4 (ях.) — за годину більше червоною фарбою.

Відповідь: на 4 яхти більше червоною