Коли зібрали урожай кукурудзи з 70,5 га, то з'ясувалося, що зібрано урожай з 23,5 % всієї площі. На

якій площі було посаджено кукурудзу?31 Із 12 кг бавовняного насіння виходить 2,7 кг олії. Який відсотковий вміст олії в бавовняному насінні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70,5 23,5%

Х 100%

Х=70,5÷23,5×100=300 га вся площадь поля, где поражена кукуруза

2,7÷12×100%=22,5% содержание масла в семенах