Щебінь перевозили двома вантажівками на одну щоразу навантажувати тонн щебеню а на іншу 4 тонн

вантажів та зробили однакову кількість рейсів всього привезли 77 тонн щебеню скільки тонн щебеню перевезли кожною вантажівкою? Помогите пж дам 10 очков

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Руслана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)4+3=7 (т) всього

2)77÷7=11(т) однакова величина

3)11×3=33(т)1 вантажівка

4)11×4=44(т)2 вантажівка