Розв'яжи задачу Один із доданків =72 і він становить 12/17 суми знайти другий доданок​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюлегенова Карина.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

72:12/17=72*17/12=6*17=102 вся сумма

102-72=30 другий доданок