відомі швидкості двох лижників : першого - 15 км/год, другого 11 км/год. Яка відстань буде між ними

через 3 год, якщо вони вирушвть одночасно з одного пункту й рухатимуться в одному напрямку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Соня.

Ответ:Удачи!

Пошаговое объяснение:

1) 15 + 11 = 26 (км/ч) - скорость удаления

2) 26 * 3= 78 (км) - расстояние между ними через 5 часов