Кравчиня пошила 6 підковдр,витрачаючи по 4 м на кожну , і в неї залишилося ще 12 тканини.Скільки

тканини було у кравчині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Валерия.

1) 6 * 4= 24 (м) витратила кравчиня
2) 24 + 12 = 36 (м) 
Відповідь: 36 метрів тканини було спочатку

Отвечает Матвеева Катюша.

1) 6*4=24(м) - кравчиня витратила на 6 підковдр
2) 24+12=36(м)  - було у кравині с початку