На автостоянці 24 авто, з них 6 - грузові. Скільки відсотків грузових авто від загальної кількості?


Ответы на вопрос

Отвечает Радилов Анатолий.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
24 авто = 1 00%
6 авто = х %

24/6 = 1 00/х
х = 100 * 6 / 24
х = 600/24
х = 25

Ответ: 25%
Отвечает Салманова Майя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24 авто - 100%

6 авто    - х%

х= 6 * 100% : 24

х= 25% грузових авто від загальної кількості