2) Гідроквадроцикл подолав 140 км грунтовою дорогою та 210 км водою. Скільки годин гідроквадроцикл

їхав дорогою та скільки плив водою, якщо водою він ру- хався на 1 год більше, ніж дорогою? пожалуйста помогите!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотовская Кира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

210-140=70км/г - швидкість

210+140=350 - загальна швидкість

350 : 70 = 5 годин - всьго витрачений час

(5-1) : 2 = 2 години по дорозі і 3 години по воді

Отвечает Давлетбердина Наркас.
Ответ:

Пошаговое объяснение:210-140=70км/ч скорость
210+140=350
350:70=5часов
(5-1):2=2 часа па дороге і 3 часа па вадзе,перакладзі на украінскую мову калі ласка ,я не знаю украінскую мову