Гідроквадрацикл подолав 140 км грунтовою дорогою та 210 км водою. Скільки годин гідроквадрацикл

їхав дорогою та скільки плив водою, якщо водою він рухався на 1 год більше, ніж дорогою?

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

210-140=70км/ч скорость

210+140=350

350:70=5 Години (часов)

(5-1):2=2 2 години він їхав на грунті, а 3 на воді

(2 часа он ехал на грунте, а 3 на воде)